Contact

mail@gemini-theme.com
+ 001 0231 123 32

Follow

Info

All demo content is for sample purposes only, intended to represent a live site. Please use the RocketLauncher to install an equivalent of the demo, all images will be replaced with sample images.

Softline 82

to innwacyjny i solidny system okien, którego główną cechą jest połączenie właściwości energooszczędnych i wysokiej funkcjonalności. 7- komorowa rama, grubość profilu 82mm i potrójny układ uszczelek gwarantuje wyjątkowa izolację termiczną oraz bardzo niskie współczynniki przenikania ciepła (tak dla szyby, jak i całego okna). 

Bogate wyposażenie, a także nowoczesny i elegancki design czynią Softline 82 produktem niezwykłym pod każdym względem. 

Profil - dostępny w pełnej gamie kolorów. 

Szyby - 4/18A/4/18A/4 U = 0.5 W/m2K 

ALPHALINE

to ekskluzywny system profili o szerokości 90 mm i podwyższonych parametrach izolacyjnych. Technologicznie perfekcyjnie wykonany układ trzech uszczelek skutecznie chroniprzed zimnem, wilgocią i niekontrolowanym ruchem powietrza. Zastosowanie potrójnego pakietu szybowego oraz dodatkowo wkładki termicznej, obniża współczynnik przenikania ciepła U o ponad 30%. Dlatego też Alphaline jest szczególnie polecany w przypadku realizacji domów energooszczędnych. 

Profil - dostępny w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych. 

Szyby - standardowo 4/18A/4/18A/4 U = 0.5 W/m2k

PERFECTLINE

to system cechujący się trwałością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi. Elegancka linia profili sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego. Perfekcyjnie dobrane materiały i wyposażenie czynią z tych okien produkt najwyżej jakości. System Perfectline zapewnia wysoką izolacyjność termiczną i idealną ochronę przed hałasem. To najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. 

Wszystkie linie profili Perfectline ekstrudowane są wyłącznie na stabilizatorach wapniowo- cynkowych. Nie zawierają stabilizatorów ołowianych. 

Profil - dostępny w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych. 

Szyby - standardowo 4/16/4 U = 1.1 W/m2k

S-LINE

cechuje elegancka linia profili, wyróżniająca się półokrągłym skrzydłem i ramą. Nowoczesne wzornictwo i opływowe kształty to podstawowa zaleta okien S-line. Szczególną zaletą tych profili są równe wygładzone powierzchnie, które ułatwiają pielęgnację i nie wymagają dodatkowej, skomplikowanej konserwacji. Profil ten znakomicie komponuje się w każdym rodzaju budownictwa jednorodzinnego. 

Wszystkie linie profili S-line ekstrudowane są wyłącznie na stabilizatorach wapniowo- cynkowych. Nie zawierają stabilizatorów ołowianych. 

Profil - dostępny w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych. 

Szyby - standardowo 4/16/4 U = 1.1 W/m2k

 SWINGLINE

to nowoczesny produkt wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klientów. Cechuje go zaokrąglony kształt skrzydła i ramy, dzięki czemu znakomicie wygląda tworząc wrażenie ładu i subtelności. Łączy on w sobie znakomite parametry techniczne i termoizolacyjne oraz nowoczesny design. W efekcie uzyskujemy wzornictwo spełniające najwyższe wymagania. Doskonały wybór do domów jednorodzinnych lub nowoczesnych apartamentów.

Wszystkie linie profili Swingline ekstrudowane są wyłącznie na stabilizatorach wapniowo- cynkowych. Nie zawierają stabilizatorów ołowianych. 

Profil - dostępny w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych 

Szyby - standardowo 4/16/4 U = 1.1 W/m2k

EFECTLINE

to system profili Veka przeznaczony do powszechnego budownictwa mieszkaniowego i biurowego. Cechuje go przede wszystkim dobra i ceniona konstrukcja zoptymalizowana do panujących w Polsce warunków atmosferycznych. Dzięki temu uzyskano profil zapewniający niezawodność działania oraz dobrą jakość, przy korzystnej cenie.

To idealne rozwiązanie dla każdego mieszkania.

Profil - dostępny w kolorze białym. 

Szyby - standardowo 4/16/4 U = 1.1 W/m2k

Zapraszamy do wyceny


Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/www/granat.glogow.pl/strona/modules/mod_pomiar/mod_pomiar.php on line 18

Notice: Undefined variable: wyslij in /home/www/granat.glogow.pl/strona/modules/mod_pomiar/mod_pomiar.php on line 67
PARNERZY. Współpraca z najlepszymi to gwarancja dobrego wyboru.