Contact

mail@gemini-theme.com
+ 001 0231 123 32

Follow

Info

All demo content is for sample purposes only, intended to represent a live site. Please use the RocketLauncher to install an equivalent of the demo, all images will be replaced with sample images.

Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe segmentowe mają zastosowanie w przydomowych garażach. Wykonane z segmentów stalowych wypełnionych pianką o grubości 40mm, dostępne w wielu kolorach i rodzajach powierzchni, możliwa jest obsługa ręczna oraz automatyczna.Łatwość i komfort obsługi oraz bardzo dobra izolacyjność cieplna sprawiają, że brama segmentowa jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem.

Bramy garażowe rolowane

W całości wykonane z aluminium. Brama zbudowana z profili aluminiowych wypełnionych pianką. Płat bramy zwija się na wał umieszczony w skrzynce osłonowej o wymiarach 36x36cm. Skrzynka może być umieszczona na zewnątrz lub wewnątrz garażu. Dzięki kompaktowej budowie znajdują zastosowanie tam gdzie nie pasują inne rozwiązania.

Bramy przemysłowe segmentowe

Bramy segmentowe przemysłowe mają zastosowanie w halach produkcyjnych i magazynach. Wykonane z segmentów stalowych wypełnionych pianką o grubości 40mm, dostępne w wielu kolorach. Możliwa jest obsługa ręczna oraz automatyczna. Istnieje również możliwość zastosowania dodatkowych przeszkleń i drzwi przejściowych w bramie.

Łatwość i komfort obsługi oraz bardzo dobra izolacyjność cieplna sprawiają, że brama segmentowa jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem.

Bramy uchylne

Często zastępują stare bramy skrzydłowe w osiedlowych garażach. Mają możliwość automatyzacji. Idealne rozwiązanie do nieogrzewanych garaży i wszędzie tam gdzie nie są wymagane wysokie parametry.

 

Zapraszamy do wyceny


Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/www/granat.glogow.pl/strona/modules/mod_pomiar/mod_pomiar.php on line 18

Notice: Undefined variable: wyslij in /home/www/granat.glogow.pl/strona/modules/mod_pomiar/mod_pomiar.php on line 67
PARNERZY. Współpraca z najlepszymi to gwarancja dobrego wyboru.